Požičovňa náradia

 

 

 

S náradím od nás vám práca pôjde od ruky!

 

 

 

Len kvalitné náradie

V požičovni náradia v Bytči držíme len kvalitné náradie, ktoré vždy kupujeme nové. Odborne ho servisujeme a preferujeme profesionálne, overené značky. Sortiment pravidelne dopĺňame.

 

Ponuka náradia

 

 

 

Profesionálne značky

Pri práci sa môžete spoľahnúť na značky ako sú Makita, Hilti, Bomag, Husqvarna, Stihl, Master, Dewalt, Wacker, Dytron, Festool, Kaufmann a mnohé iné. Hobby náradie a náradie nižšej kvality nedržíme.

 

 

 

Požičanie s dovozom!

Náradie vám vieme nielen požičať, ale aj doviesť na miesto práce a zároveň si ho odviesť po skončení prenájmu späť k nám. Uľahčíme vám nielen prácu, ale tiež ušetríme cestu tam a späť!

 

 

 

Prenájom s personálom

Ak si na drobné stavené práce či úpravy netrúfate, k prenájmu náradia zabezpečíme aj vyškolenú obsluhu, ktorá vám s danou prácou pomôže. Stačí sa dohodnúť telefonicky, alebo osobne. Cenu za prenájom s obsluhou dohadujeme individuálne, podľa rozsahu prác.

 

 

 

Firmy s nami ušetria

Pre živnostníkov a firmy máme po registrácii v našej požičovni pripravené výhodnejšie ceny za prenájom náradia. Zabezpečíme aj dovoz náradia na danú stavbu, prípadne vám po dohode požičiame náradie aj mimo pracovnej doby.

 

 

 

Rezervácia možná on-line

Pri každom náradí nájdete jednoduchý formulár, ktorý slúži na zadanie dopytu – rezerváciu náradia. Pre potvrdenie rezervácie počkáte na náš telefonát alebo email. Možný je aj dovoz a odvoz, takže si náradie požičiate bez nutnosti návštevy požičovne v Bytči.

 

Ako rezervovať?

 

 

 

 

 

 

Ponuka náradia požičovne KREDUS

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako v požičovni náradia fungujeme?

Náradie si môžete rezervovať cez telefón, alebo prostredníctvom formulára, ktorý sa nachádza pri každom náradí na našej webstránke. Ak si náradie rezervujte on-line, je potrebné počkať na telefonické alebo e-mailové potvrdenie z našej strany. Všetko náradie máme priamo v prevádzke požičovne v Bytči. Pred samotným prenájmom náradia si môžete náradie vyskúšať, my ho zas skontrolujeme po vizuálnej aj funkčnej stránke. V prípade potreby sa vieme dohodnúť a náradie vám zapožičať aj mimo pracovnej doby.

 

  Požičovňa náradia v Bytči. Zakupujeme a požičiavame len profesionálne a kvalitné náradie.

 

 

 

 

Cenník

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Správa sa odosiela...
* - povinné polia