Železiarstvo a požičovňa náradiaVšetko pre prácu na stavbe alebo okolo domu nájdete v Bytči na jednom mieste!

 

 

 

Požičovňa náradia,

v ktorej nájdete len profesionálne značky

 

V Bytči prevádzkujeme požičovňu náradia pre firmy, ale aj pre domácich majstrov. Zakupujeme a požičiavame len profesionálne a kvalitné náradie. Jednotlivcom ponúkame možnosť prenajať si náradie aj s obsluhou – pracovníkom, ktorý vám u vás doma vykoná potrebné drobné stavebné práce alebo úpravy.

 

 

Pozrieť náradie

 

 

 

 

Predajňa železiarstva,

spojovacieho a elektroinštalačného materiálu

 

V priestoroch požičovne náradia v Bytči sme pre vás otvorili aj predajňu so železiarskym, elektroinštalačným a spojovacím materiálom. Firmy a živnostníci u nás nakupujú za výhodné ceny, domácim majstrom ponúkame viacero cenových kategórií produktov, ktoré pre svoje práce potrebujú.

 

 

Pozrieť predajňu

 

 

 

 

 

 

 

Nájdete nás v Bytči, na Hliníckej 1214

Firma KREDUS, s.r.o. sa už od roku 2018 snaží uľahčiť prácu stavebným firmám či domácim kutilom. Úspešne rozbehnutú požičovňu náradia sme doplnili o predajňu železiarstva, v ktorej nájdete široký sortiment elektroinštalačného materiálu, železiarskeho tovaru, spojovacieho materiálu a tiež náradia. Okrem toho, že sa vyznáme v produktoch, ktoré ponúkame, radi svoje informácie tlmočíme aj zákazníkom, sme im nápomocní pri výbere tovaru či náradia. Aktuálne informácie môžu naši zákazníci získať aj z Facebookovej stránky, kde nás nájdu ako Požičovňa náradia Kredus (@kredussro).

 

  Požičovňa náradia v Bytči. Predajňa železiarstva elektroinštalačného a spojovacieho materiálu v Bytči.

 

Požičovňa náradia Kredus v Bytči - stavebné náradie, náradie na rezanie, kotvenie, búranie, brúsenie.   Predajňa železiarstva Kredus v Bytči   Predajňa železiarstva, spojovacieho materiálu a náradia Kredus v Bytči

 

 

 

 

 

 

Kontakty

 

Navštívili ste už naše železiarstvo v Bytči?
06.09.2021
V našej predajni nájdete všetko, čo potrebujete k práci okolo domu, záhrady alebo pri stavbe. Ponúkame tiež náradie, spojovací a elektroinštalačný materiál.
Požičajte si náradie a práca vám pôjde od ruky!
29.06.2021
V požičovni náradia v Bytči máme len kvalitné náradie, ktoré vždy kupujeme nové. Odborne ho servisujeme a preferujeme profesionálne, overené značky. Ponuku nájdete na odkaze.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Správa sa odosiela...
* - povinné polia